Atrakcyjny magazyn gwarancją sukcesu

Atrakcyjny magazyn gwarancją sukcesu

Handel oraz różnego rodzaju usługi wymagają odpowiednio przygotowanych przestrzeni magazynowych, umożliwiających składowanie oraz sprawne przemieszczanie potrzebnych materiałów. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek zajmował się działaniami o charakterze logistycznym. Stąd też dostęp do takich powierzchni o każdej porze dnia czy nocy, dokładne wiadomości co do ilości wolnej oraz zajętej aktualnie przestrzeni, stanach magazynowych, itp., jet bardzo istotną sprawą, mającą przełożenie na konkretne kwoty pieniędzy, a więc co za tym idzie – zyski albo straty. Znalezienie odpowiednich magazynów, położonych w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych, czy też dużych aglomeracji, jest niewątpliwie bardzo ważną sprawą. Powierzchnie magazynowe znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach są bardzo pożądane przez różne przedsiębiorstwa czy tez firmy handlowe. Dobrze jest więc trzymać rękę na pulsie i reagować odpowiednio szybko, tak by nie dać się zaskoczyć konkurencji.

  1. Magazyn w dobrej lokalizacji chętnie wynajmę
  2. Nie tylko Polska – warto skorzystać z ich usług
  3. Indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów

Magazyn w dobrej lokalizacji chętnie wynajmę

Różnorodne magazyny do wynajęcia w obecnych czasach najłatwiej będzie nam znaleźć poprzez Internet. Pamiętajmy jednak o tym, że wynajem magazynu wiąże się z tym, że powinien on być zarządzany przez solidnego oraz sprawdzonego kontrahenta, który zapewni nam cały pakiet usług, dzięki którym korzystanie z niego będzie czystą przyjemnością. Jeśli więc zależy nam na tym, aby nasze magazyny do wynajęcia spełniały najwyższe europejskie standardy, koniecznie powinniśmy się zapoznać z ofertą firmy Logicor, która swoim zasięgiem działania obejmuje prawie całą Europę. W Polsce w jej portfolio dostępnych jest aż siedemnaście magazynów o bardzo zróżnicowanej powierzchni. Są to magazyny do pięciu tysięcy metrów kwadratowych, jak i magazyny typu big-box, charakteryzujące się powierzchniami powyżej pięciu tysięcy metrów kwadratowych. Oznacza to, że powierzchnie magazynowe do wynajęcia znajdą tutaj duzi gracze, jak i zdecydowanie mniejsze firmy, którym wystarczą mniejsze magazyny. Wynajem powierzchni magazynowej od dużej europejskiej firmy, z ugruntowaną pozycją na rynku oznacza także, że i nasz biznes staje się o wiele bardziej wiarygodny dla tych podmiotów, które z nami współpracują albo zamierzają współpracować w przyszłości. Dobrze położone centrum magazynowania towarów może być bardzo atrakcyjną przynętą, która z pewnością skusi wiele firm. Warto więc dokładnie przyjrzeć się temu, co Logicor może nam zaoferować. W tym celu koniecznie trzeba odwiedzić ich witrynę sieciową.

Nie tylko Polska – warto skorzystać z ich usług

Powierzchnie magazynowe, którym zarządza wyżej wymieniona firma, obejmują obecnie aż siedemnaście krajów. To przekłada się na ponad trzynaście i pół miliona metrów kwadratowych magazynów, w których możemy składować różnorodne towary ze wszystkich stron świata. Zaletą współpracy z tak dużą firmą logistyczną będzie także z pewnością fakt, że podnajmując budynek, np. w Polsce łatwiej nam będzie wynająć inne magazyny, pozostające w ich gestii np. w Portugalii. Firma zarządza obecnie ponad sześciuset budynkami w Europie, a dziewięćdziesiąt dwa procent tych magazynów charakteryzuje się tym, że ich powierzchnia magazynowa ma ponad dziesięć tysięcy metrów kwadratowych, co może być szczególnie atrakcyjne zwłaszcza dla większych przedsiębiorstw, chcących mieć dany magazyn na wyłączność. Współpraca z nimi jest gwarancją sukcesu, o czym może świadczyć ponad dwa tysiące dwustu zadowolonych klientów oraz klientek, którzy swego czasu powiedzieli: „Tak, wynajmę magazyn właśnie od nich”. Nad tym by kompleksowa obsługa magazynów przebiegała bez zakłóceń czuwa na co dzień i od święta zespół dwustu dwudziestu pracowników, którzy gwarantują płynną obsługę wszelkich mniejszych oraz większych zadań w tej potężnej firmie.

Indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów

Jak więc widzimy ogłoszenie „magazyn wynajem”, na które natrafimy w sieci, może mieć bardzo różne zabarwienie. Logicor nie zajmuje się li tylko wynajmem samej powierzchni magazynowej. W polu ich działań leży także: budowa oraz rozbudowa nieruchomości, nabywanie nowych aktywów, asset management oraz property management. Ważną kwestią jest także to, że do każdego potencjalnego klienta lub klientki podchodzą oni indywidualnie. Daje to możliwość takiego dopasowania magazynu, parkingu, lepszego dostępu do przestrzeni składowania towarów, otwarcia tam, np. stołówki, itp., żeby każdy kontrahent był zadowolony ze współpracy. Zwłaszcza w przypadku długoterminowych zobowiązań ma to kluczowe znaczenie. Nawet niewielkie skrócenie czasu rozładunku, czy też odprawy towarów, itp., może się przełożyć na konkretne oszczędności, a co za tym idzie – wyższy zysk. Warto więc zapamiętać ten adres i skorzystać z niego w odpowiednim momencie, gdy nasza dotychczasowa przestrzeń magazynowa będzie wymagała wsparcia – na pewno będzie to strzał w dziesiątkę.